Preskočiť na hlavný obsah

Za Kunovským vodníkom 2013

Ani usilovné pátranie 30-tich Záhorákov umocnené podporou kamarátov cyklistov zo Starej Turej neprinieslo uspokojivé výsledky pri lokalizácii výskytu Kunovského vodníka ktorý 30.6.2012 podľa overených správ mal opustiť vody Kunovskej priehrady a vítať návštevníkov pri otvorení letnej turistickej sezóny. Snáď len bdelé oko fotografa dokázalo v nestráženom okamihu zachytiť na jedinej snímke bytosť vzdialene pripomínajúcu Kunovského hastrmana. Týmto prosíme všetkých, ktorý dotyčného na uvedenej snímke spoznali o jeho jednoznačnú identifikáciu. Ani tento drobný nezdar však nedokázal narušiť hladký priebeh podujatia zavŕšeného degustáciou unikátneho pivka z Prievalského pivovaru...(o:


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Otvorenie plavebnej sezóny na Baťovom Kanáli 5. júna

  Kamaráti cykloturisti, pridajte sa k nám symbolicky otvoriť plavebnú sezónu na Baťovom kanáli v skalickom prístave spestrenú kultúrnym programom a trhoviskom. Nevynecháme ani návštevou novej rozhľadne a veterného mlyna v Holíči. Stretneme sa v sobotu ráno na žel. st. v Malackách, odkiaľ sa vlakom 6:54 prepravíme cez Kúty do Kopčian kde náš cyklovýlet zahájime. Tešíme sa na vás.

Zahájenie cyklosezóny 2020 sa odkladá.

Kamaráti cyklisti, nakoľko nám tu v okolí začala šarapatiť tá krpatá potvora, ktorej sa vraj ani na bicykli ujsť nedá a je k tomu aj silno družná, zaručene ak by mohla, rada by s nami aj 19. apríla na plánované Zahájenie cyklosezóny 2020 do Devína vybrala. Ak však my chytrejší ako ona budeme a nejaký čas sa ani ny tých bicykloch družiť veľmi nebudeme, snáď tá potvora skoro vykape a my sa spolu nielen na Devín, ale na ďaľšie výlety vyberieme. Dáme si vedieť.

Nasadnite s nami na bicykel

Kamaráti cyklisti, aj tento rok sme pre vás pripravili množstvo zaujímavých cyklovýletov. Tak neváhaje a pridajte sa k nám. Kalendár našich podujatí vo forme tlačiteľnej brožúry si môžete stiahnuť v priloženom odkaze .