Preskočiť na hlavný obsah

Za Kunovským vodníkom 2013

Ani usilovné pátranie 30-tich Záhorákov umocnené podporou kamarátov cyklistov zo Starej Turej neprinieslo uspokojivé výsledky pri lokalizácii výskytu Kunovského vodníka ktorý 30.6.2012 podľa overených správ mal opustiť vody Kunovskej priehrady a vítať návštevníkov pri otvorení letnej turistickej sezóny. Snáď len bdelé oko fotografa dokázalo v nestráženom okamihu zachytiť na jedinej snímke bytosť vzdialene pripomínajúcu Kunovského hastrmana. Týmto prosíme všetkých, ktorý dotyčného na uvedenej snímke spoznali o jeho jednoznačnú identifikáciu. Ani tento drobný nezdar však nedokázal narušiť hladký priebeh podujatia zavŕšeného degustáciou unikátneho pivka z Prievalského pivovaru...(o:


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Otvorenie plavebnej sezóny na Baťovom Kanáli 5. júna

  Kamaráti cykloturisti, pridajte sa k nám symbolicky otvoriť plavebnú sezónu na Baťovom kanáli v skalickom prístave spestrenú kultúrnym programom a trhoviskom. Nevynecháme ani návštevou novej rozhľadne a veterného mlyna v Holíči. Stretneme sa v sobotu ráno na žel. st. v Malackách, odkiaľ sa vlakom 6:54 prepravíme cez Kúty do Kopčian kde náš cyklovýlet zahájime. Tešíme sa na vás.

Kalendár podujatí SCK Záhorák jar - leto 2022

Kamaráti cykloturisti, po dvoch rokoch obmedzení a zákazov ktoré spoločnej cykloturistike príliš nežičili sa vraciame späť s kalendárom výletov nášho cykloklubu na jar a začiatok leta, ktorý sa vám zobrazí po kliknutí na obrázok. Veríme, že si z ponuky podujatí vyberiete. Tešíme sa na stretnutie s Vami. 

Stretnutie cykloturistov Slovenska 18. - 21. júna Mikroregión Rimava

Slovenský cykloklub Rimava pozýva priaznivcov cykloturistiky spoznať krásy slovenskej prírody, ľudové zvyky, malé jazierka, rozhľadne a množstvo kostolíkov mikroregiónu Rimava ktorý sa nachádza v Banskobystrickom kraji blízko historického mesta Rimavská Sobota. Našimi spreivodcami budú členovia cykloklubu Rimava ktorí pre účastníkov zrazu pripravili niekoľko zaujímavých trás zameraných na prírodné a kultúrne atraktivity mikroregiónu Rimava a Rimavica. Informácie o programe a zrazu ako aj jednotlivých trasách nájdete v odkaze. https://drive.google.com/file/d/1Mwx5hrqhBGtToMa5bBcWsTwBVYqNd_LR/view?usp=sharing