Preskočiť na hlavný obsah

20. ročník Národného zrazu cykloturistov - Trenčín 2022

galéria fotografií sa zobrazí
po kliknutí na obrázok
 

Priaznivcov cykloturistiky od Humenného až po Malacky privítalo od štvrtka do nedele (16 – 19. júna) krásne prostredie lesoparku Brezina v Trenčíne na v poradí už 20. ročník Národného zrazu cykloturistov. Návšteva pútnického miesta Skalka pri Trenčíne, malebné cyklopotulky Bielymi Karpatami, pôsobivé výhľady z rozhľadne na Inovci, ako aj prehliadka Trenčianskeho hradu a promenáda po kolonáde v Trenčianskych Tepliciach, to všetko boli lákadlá z balíčka zážitkov ktoré účastníkom ponúkol organizátor podujatia Slovenský cykloklub. Nechýbalo cestovateľské večerné cyklokino so zaujímavými hosťami a oldies narodeninová párty s tortou a tombolou ktorá dala vydarenú bodkou za jubilejným ročníkom podujatia. Tak snáď opäť o rok priatelia cykloturisti

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Otvorenie plavebnej sezóny na Baťovom Kanáli 5. júna

  Kamaráti cykloturisti, pridajte sa k nám symbolicky otvoriť plavebnú sezónu na Baťovom kanáli v skalickom prístave spestrenú kultúrnym programom a trhoviskom. Nevynecháme ani návštevou novej rozhľadne a veterného mlyna v Holíči. Stretneme sa v sobotu ráno na žel. st. v Malackách, odkiaľ sa vlakom 6:54 prepravíme cez Kúty do Kopčian kde náš cyklovýlet zahájime. Tešíme sa na vás.

Zahájenie cyklosezóny 2020 sa odkladá.

Kamaráti cyklisti, nakoľko nám tu v okolí začala šarapatiť tá krpatá potvora, ktorej sa vraj ani na bicykli ujsť nedá a je k tomu aj silno družná, zaručene ak by mohla, rada by s nami aj 19. apríla na plánované Zahájenie cyklosezóny 2020 do Devína vybrala. Ak však my chytrejší ako ona budeme a nejaký čas sa ani ny tých bicykloch družiť veľmi nebudeme, snáď tá potvora skoro vykape a my sa spolu nielen na Devín, ale na ďaľšie výlety vyberieme. Dáme si vedieť.

Nasadnite s nami na bicykel

Kamaráti cyklisti, aj tento rok sme pre vás pripravili množstvo zaujímavých cyklovýletov. Tak neváhaje a pridajte sa k nám. Kalendár našich podujatí vo forme tlačiteľnej brožúry si môžete stiahnuť v priloženom odkaze .