Preskočiť na hlavný obsah

Otváranie Lichtenštajnských cyklotrás, sobota 14. mája.

 

Počasie ako z reklamnej brožúry objednali na sobotu usporiadatelia tradičného otvárania Lichtenštajnských cyklotrás. Pre účastníkov, medzi ktorými nechýbali ani členovia nášho cykloklubu boli pripravené tri trasy ktoré si mohli prejsť podľa toho koľko mali času, chuti a vôle. Niektorí sa vydali od břeclavského zámku do Lednice k Janovmu hradu, tí vytrvalejší šliapali až k nádherným rozhľadom z Hradišťka aby cestou mohli pozdraviť sliepku velkobílovických vinárov. Po návrate do Břeclavi si všetci užili príjemný popoludňajší program. 

Fotografie z výletu si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok.


 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Otvorenie plavebnej sezóny na Baťovom Kanáli 5. júna

  Kamaráti cykloturisti, pridajte sa k nám symbolicky otvoriť plavebnú sezónu na Baťovom kanáli v skalickom prístave spestrenú kultúrnym programom a trhoviskom. Nevynecháme ani návštevou novej rozhľadne a veterného mlyna v Holíči. Stretneme sa v sobotu ráno na žel. st. v Malackách, odkiaľ sa vlakom 6:54 prepravíme cez Kúty do Kopčian kde náš cyklovýlet zahájime. Tešíme sa na vás.

Zahájenie cyklosezóny 2020 sa odkladá.

Kamaráti cyklisti, nakoľko nám tu v okolí začala šarapatiť tá krpatá potvora, ktorej sa vraj ani na bicykli ujsť nedá a je k tomu aj silno družná, zaručene ak by mohla, rada by s nami aj 19. apríla na plánované Zahájenie cyklosezóny 2020 do Devína vybrala. Ak však my chytrejší ako ona budeme a nejaký čas sa ani ny tých bicykloch družiť veľmi nebudeme, snáď tá potvora skoro vykape a my sa spolu nielen na Devín, ale na ďaľšie výlety vyberieme. Dáme si vedieť.

Nasadnite s nami na bicykel

Kamaráti cyklisti, aj tento rok sme pre vás pripravili množstvo zaujímavých cyklovýletov. Tak neváhaje a pridajte sa k nám. Kalendár našich podujatí vo forme tlačiteľnej brožúry si môžete stiahnuť v priloženom odkaze .