Preskočiť na hlavný obsah

Na bicykli Dunajskými luhmi, nedeľa 26. júna.


 
Kamaráti cykloturisti, pridajte sa k nám na tak trochu dobrodružnú cyklotúru spleťou dunajských ramien plných brodov na Ostrov orliaka morského, jediného hniezdiska tohto vzácneho vtáka v Strednej Európe. Na tomto krásnom, všetkými zabudnutom mieste neďaleko obce Bodíky, snáď zazrieme aj iné vzácne druhy vtákov ako kormorány a volavky. Skôr než stihnú oschnúť kolesá našich bicyklov, čaká nás ďalší nemenej podmanivý zážitok v gurmánskej oáze, Hullám csárde na brehoch Dunaja v Gabčíkove, odkiaľ budeme pokračovať necelých 13 km na žel. st. do Dunajskej Stredy kde sa naše cykloputovanie po necelých 85 km uzavrie.
Štart cyklotúry je v nedeľu na žel. st. v Malackách odkiaľ sa os. vlakom (odch. 6:35) presunieme do Bratislavy kde naše cykloputovanie zahájime. Tešíme sa na Vás.    

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Otvorenie plavebnej sezóny na Baťovom Kanáli 5. júna

  Kamaráti cykloturisti, pridajte sa k nám symbolicky otvoriť plavebnú sezónu na Baťovom kanáli v skalickom prístave spestrenú kultúrnym programom a trhoviskom. Nevynecháme ani návštevou novej rozhľadne a veterného mlyna v Holíči. Stretneme sa v sobotu ráno na žel. st. v Malackách, odkiaľ sa vlakom 6:54 prepravíme cez Kúty do Kopčian kde náš cyklovýlet zahájime. Tešíme sa na vás.

Zahájenie cyklosezóny 2020 sa odkladá.

Kamaráti cyklisti, nakoľko nám tu v okolí začala šarapatiť tá krpatá potvora, ktorej sa vraj ani na bicykli ujsť nedá a je k tomu aj silno družná, zaručene ak by mohla, rada by s nami aj 19. apríla na plánované Zahájenie cyklosezóny 2020 do Devína vybrala. Ak však my chytrejší ako ona budeme a nejaký čas sa ani ny tých bicykloch družiť veľmi nebudeme, snáď tá potvora skoro vykape a my sa spolu nielen na Devín, ale na ďaľšie výlety vyberieme. Dáme si vedieť.

Nasadnite s nami na bicykel

Kamaráti cyklisti, aj tento rok sme pre vás pripravili množstvo zaujímavých cyklovýletov. Tak neváhaje a pridajte sa k nám. Kalendár našich podujatí vo forme tlačiteľnej brožúry si môžete stiahnuť v priloženom odkaze .