Preskočiť na hlavný obsah

Otváranie riek Moravy a Dyje 21.4.2013

Za jeden deň na bicykli naprieč troma štátmi? Na prvý pohľad zdanlivo odvážne predsavzatie naplnila v nedeľu 21.4.2013 takmer dvadsiatka cyklistických nadšencov SCK Záhorák Malacky na cyklotúre spájajúcej Slovensko, Rakúsko a Južnú Moravu. 100 km v sedle bicykla ponúklo vytrvalcom absorbovať ospalú náladu malebných rakúskych dedín ako aj návštevu miest spätých s históriou rodu Lichtenštajnov na Morave v Pohansku pri Břeclavi. Tu pod romantickou kulisou empírového zámočku zazneli aj svieže melódie miestnej kapely pri ktorých dámske trio cykloklubu v tanci riadne vyzvŕtalo odvážlivcov z radov SCK Záhorák. Spolu s prebúdzajúcou sa jarou v lužných lesoch Moravy a Dyje tým ešte umocnili pôsobivé dojmy účastníkov cyklovýletu a dali tak bodku za týmto vydareným podujatím.


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Otvorenie plavebnej sezóny na Baťovom Kanáli 5. júna

  Kamaráti cykloturisti, pridajte sa k nám symbolicky otvoriť plavebnú sezónu na Baťovom kanáli v skalickom prístave spestrenú kultúrnym programom a trhoviskom. Nevynecháme ani návštevou novej rozhľadne a veterného mlyna v Holíči. Stretneme sa v sobotu ráno na žel. st. v Malackách, odkiaľ sa vlakom 6:54 prepravíme cez Kúty do Kopčian kde náš cyklovýlet zahájime. Tešíme sa na vás.

Zahájenie cyklosezóny 2020 sa odkladá.

Kamaráti cyklisti, nakoľko nám tu v okolí začala šarapatiť tá krpatá potvora, ktorej sa vraj ani na bicykli ujsť nedá a je k tomu aj silno družná, zaručene ak by mohla, rada by s nami aj 19. apríla na plánované Zahájenie cyklosezóny 2020 do Devína vybrala. Ak však my chytrejší ako ona budeme a nejaký čas sa ani ny tých bicykloch družiť veľmi nebudeme, snáď tá potvora skoro vykape a my sa spolu nielen na Devín, ale na ďaľšie výlety vyberieme. Dáme si vedieť.

Nasadnite s nami na bicykel

Kamaráti cyklisti, aj tento rok sme pre vás pripravili množstvo zaujímavých cyklovýletov. Tak neváhaje a pridajte sa k nám. Kalendár našich podujatí vo forme tlačiteľnej brožúry si môžete stiahnuť v priloženom odkaze .